Hosted on MSN2mon
I took a 6-day road trip with 4 teenagers. We spent over $5,000, and I learned to feed everyone before they were hungry.The rest of the day was spent relaxing, fishing, and making dinner at the house. We then went to Watkins Glen State Park This was our least expensive day. We made breakfast at the house and went ...
Results that may be inaccessible to you are currently showing.
Hide inaccessible results